Čo je to CRM systém ?

Customer Relationship Management - v preklade riadenie vzťahov so zákazníkmi, je súbor nástrojov podporujúcich marketing, predaj a zákaznícky servis

Predpokladom správneho fungovania je presná znalosť zákazníka. To firme umožňuje udržať si stávajúcich zákazníkov a zároveň správnymi marketingovými metódami získavať nových. V trhovej ekonomike platí, že prežijú len tie spoločnosti, ktoré sa dokážu správne prispôsobiť meniacim sa požiadavkám trhu. Práve CRM systém umožňuje firmám vytvárať a mať presnú mapu potrieb zákazníkov. Preto sa začínajú čoraz viac uplatňovať vo veľmi širokom spektre spoločností . Prakticky ťažko nájsť odvetvie, kde by si CRM nenašlo uplatnenie.

Systém sa vyvíja spolu s vývojom marketingu

Tak, ako sa marketing postupne mení od širokého oslovovania más na čoraz presnejšie oslovovanie určitých skupín ľudí, kde je najvyššia pravdepodobnosť získania nového zákazníka, a čoraz viac kladie dôraz na čo najosobnejšiu komunikáciu s každým zákazníkom, tak aj CRM systém Vám umožní presne odsledovať zvyklosti a správanie sa jednotlivých zákazníkov. To Vám dáva príležitosť na správne ponuky v správnom čase. Vďaka komplexnému pohľadu na zákazníka navyše získavate možnosť rozdeliť si zákazníkov do kategórií (napr. potencionálny, nový zákazník, stály zákazník, zákazník s potenciálom rastu, …). Takto dokážete odhaliť zákazníkov, ktorí Vás v konečnom dôsledku stoja viac, ako Vám prinášajú zisk.

#1 Open Source Vtiger CRM softvér

Čoraz známejším vo svete sa stáva Vtiger Open Source. Tento program ponúka množstvo modulov a po jednoduchej inštalácii a nastavení dôležitých informácií je hneď pripravený na používanie. Keďže je riešený ako webová aplikácia, nie je potrebné ho inštalovať na používateľských počítačoch, ale iba na firemnom serveri, resp. na priestore webstránky spoločnosti. Vďaka tomu sa dá používať odkiaľkoľvek, stačí počítač a pripojenie na internet. Keďže Vtiger je veľmi obľúbeným riešením, rozhodla sa naša spoločnosť po niekoľkoročných skúsenostiach s nasadzovaním pre jeho úpravu, ktorá by tento systém viac prispôsobila európskym požiadavkám a podmienkam.

Naše služby

Sme tu pre Vás, aby sme vám pomohli s vtiger CRM Open Source. Ak ste náš zákazník prihláste sa prosím do zákaznického portálu

Dlhodobo poskytujeme vysoko kvalitné programátorské práce a úpravy pre vtiger CRM systém na mieru podľa požiadaviek klienta.

Náš CRM server spĺňa všetky potrebné požiadavky a vysokú bezpečnosť pre optimálny chod CRM systému

Urýchlite čas nasadenia a zaistite si tým úspech. Naša poradenská činnosť a školenia sú navrhnuté tak, aby užívateľom CRM systému poskytli potrebný výcvik k produktivite a odbornosti

Očakávate od Vášho systému ešte viac ?

Nechce sa Vám všetko manuálne inštalovať a nastavovať ?

Vytvorte si vlastnú 30-dňovú skúšobnú CRM inštaláciu úplne zadarmo a bez záväzkov

Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.