Čo je to CRM systém ?

CRM (Customer Relationship Management, riadenie vzťahov so zákazníkmi) je súbor nástrojov podporujúcich marketing, predaj a zákaznícky servis

CRM - riadenie vzťahov so zákazníkmi

Predpokladom správneho fungovania týchto funkcií je presná znalosť zákazníka. To firme umožňuje udržať si stávajúcich zákazníkov a zároveň správnymi marketingovými metódami získavať nových. V trhovej ekonomike platí, že prežijú len tie spoločnosti, ktoré sa dokážu správne prispôsobiť meniacim sa požiadavkám trhu (podobne ako v prírode, kde prežívajú nie tí najväčší, ale najprispôsobivejší), a práve systém CRM umožňuje firmám vytvárať a mať presnú mapu potrieb zákazníkov. Preto sa systémy CRM začínajú čoraz viac uplatňovať vo veľmi širokom spektre spoločností – prakticky ťažko nájsť spoločnosť, kde by si CRM nenašlo uplatnenie.

CRM sa vyvíja spolu s vývojom marketingu. Tak, ako sa marketing postupne mení od širokého oslovovania más na čoraz presnejšie oslovovanie určitých skupín ľudí, kde je najvyššia pravdepodobnosť získania nového zákazníka, a čoraz viac kladie dôraz na čo najosobnejšiu komunikáciu s každým zákazníkom, tak aj systém CRM Vám umožní presne odsledovať zvyklosti a správanie sa jednotlivých zákazníkov, čo Vám dáva príležitosť na správne ponuky v správnom čase. Vďaka komplexnému pohľadu na zákazníka navyše získavate možnosť rozdeliť si zákazníkov do kategórií (napr. potencionálny, nový zákazník, stály zákazník, zákazník s potenciálom rastu, …) a dokážete odhaliť zákazníkov, ktorí Vás v konečnom dôsledku stoja viac, ako Vám prinášajú.

Naše služby

Sme tu pre Vás, aby sme vám pomohli s vtiger CRM Open Source. Ak ste náš zákazník prihláste sa prosím do zákaznického portálu

Dlhodobo poskytujeme vysoko kvalitné programátorské práce a úpravy pre vtiger CRM systém na mieru podľa požiadaviek klienta.

Náš CRM server spĺňa všetky potrebné požiadavky a vysokú bezpečnosť pre optimálny chod CRM systému

Urýchlite čas nasadenia a zaistite si tým úspech. Naša poradenská činnosť a školenia sú navrhnuté tak, aby užívateľom CRM systému poskytli potrebný výcvik k produktivite a odbornosti

Čoraz známejším CRM riešením sa vo svete stáva vTiger CRM Open Source. Tento program ponúka množstvo modulov a po jednoduchej inštalácii a nastavení dôležitých informácií je hneď pripravený na používanie. Keďže je riešený ako webová aplikácia, nie je potrebné ho inštalovať na používateľských počítačoch, ale iba na firemnom serveri, resp. na priestore webstránky spoločnosti. Vďaka tomu sa dá používať odkiaľkoľvek, stačí počítač a pripojenie na internet. Keďže vtiger CRM je veľmi obľúbeným CRM riešením, rozhodla sa naša spoločnosť po niekoľkoročných skúsenostiach s nasadzovaním vtiger CRM pre jeho úpravu, ktorá by tento systém viac prispôsobila európskym požiadavkám a podmienkam.

Očakávate od Vášho systému ešte viac ?

Nechce sa Vám všetko manuálne inštalovať a nastavovať ?

Vytvorte si vlastnú 30-dňovú skúšobnú CRM inštaláciu úplne zadarmo a bez záväzkov

Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.