CRM cenník

Optimalizovaný a zabezpečený server pre bezproblémový chod
vtiger crm

Vyskúšajte si CRM systém na 30 dní úplne zadarmo

Vyberte si svoj osobný plán pre CRM hosting

Dlhodobé skúsenosti s Vtiger CRM nám umožnili pracovať na vlastnom CRM Systéme.
Stránku nového projektu a aktuálny cenník CRM Software

S viac ako 15-ročnými skúsenosťami

sme vytvorili perfektnú platformu pre hosting Vášho CRM systému

CRM hosting zadarmo

Začnite používať CRM už o niekoľko minút. Pre malé firmy, ktoré chcú so CRM začať máme úvodný tarif úplne zadarmo

Úvodné školenie zadarmo

Jedna z mnohých výhod CRM hostingu u nás je aj úvodné školenie zdarma. Taktiež ponúkame prvotnú analýzu potrieb

Zabezpečebý CRM Hosting

Pre bezpečné pripojenie používame Let’s Encrypt SSL certifikát, čím vám poskytne vylepšenú bezpečnosť a zabezpečené pripojenie k vášmu serveru

Plne optimalizovaný CRM hosting

Od malých až po veľké podniky. Poskytujeme zabezpečené, optimalizované a výkonné hostingové plány vhodné pre rôzne typy zákazníkov

30-dňová verzia CRM zadarmo

Vytvorte si Váš CRM hosting ešte dnes a otestujte prvých 30 dní úplne zadarmo. Skúšobnú verziu so všetkými funkciami získate v priebehu pár minút

Transfer inštalácie na náš CRM Hosting

Už máte Vtiger CRM inštaláciu  a nie ste spokojný s aktuálnym hostingom? Zabezpečíme prenos Vašej inštalácie ľahko, rýchlo a cenovo dostupne

CRM hosting ( SaaS – software ako služba)

Samotný CRM Hosting aplikácie prináša mnohé výhody:

Počiatočné vstupné náklady sú výrazne nižšie
Náklady na vybudovanie sú vopred známe bez prekvapivých navýšení ceny
Súčasťou služby je pravidelné vylepšovanie systému a jeho podpora
Rýchle nasadenie CRM do firmy
Redukujú sa dodatočné náklady a firma sa môže zamerať na podnikanie

Cloud umožňuje rozvoj systému bez ďalších nutných investície do hardwaru. Nasazením nášho CRM hostingu odpadajú investície do aplikačného softwarového balíka, ktorá sa odpisuje niekoľko rokov. Zákazník jednoducho využíva softvérovú funkcionalitu na diaľku ako službu. Platia sa len prevádzkové náklady, ktoré sa dajú jednoducho odpočítať. Celá aplikácia je účtovaná vo forme mesačného poplatku, alebo za prenájom celého popr. virtuálneho servera.

CRM Hosting bol pôvodne považovaný ako potenciálne nebezpečenstvo a možné riziko. Veľa firiem si praje mať vlastné dáta pod internou kontrolou avšak náš hosting poskytuje zabezpečené servery a dáta sú lepšie zabezpečené ako to dokážu samotní zákazníci vo vlastnej réžii.

Alebo sa môžete viac dočítať v článku CRM ako služba Saas

 

Nevidíte službu, ktorá vyhovuje Vašim špecifickým potrebám?

Plne optimalizovaný CRM hosting s množstvom výhod

Úspora nákladov na software, hardware, komunikačnú infraštruktúru a zariadeniach nutných k prevádzke a obsluhe. Odpadá investícia do nákupu rozšíreného dátového centra, menšie investície do nákupu a menej času potrebného pre výber a analýzy hardwaru. Cloud CRM hosting prináša úspory v zriaďovacích nákladoch. Vďaka CRM hostingu klesajú náklady na IT oddelenie. Nevznikajú náklady a potreby na nových zamestnancov. Nie je nutné investovať do nových aktualizácii a dajú sa lepšie plánovať náklady firmy, vďaka tomu je možné investovať finančné prostriedky do ďalších riešení a týmto dosiahnuť rýchlejšieho rastu spoločnosti.

Naš hostingový partner patrí k najskúsenejším poskytovateľom. Hosting centrum je fyzicky zabezpečené, elektrické generátory zabezpečujú nepretržitý prísun elektrickej energie. Samotné servery sú zabezpečené elektronickým zabezpečovacím systémom a kamerovým systémom. Prístup k serverom možný cez bezpečnostné dvere so vstupom s kontrolou biometrických údajov umožňuje prístup jedine autorizovanému personálu. Prístup k CRM hostingu je zabezpečený prostredníctvom firewallu. Samotná aplikácia má svoju ochranu na serverovej aplikačnej úrovni. Prevádzku v non-stop režime (7×24) zabezpečuje profesionálne dátové centrum. Výhradním vlastníkom úživateľských dát je klient.

Aplikáciu si môžete v priebehu 30 dní v reálnych podmienkach zdarma vyskúšať a až potom sa rozhodnete či naše riešenie vyhovuje Vašim potrebám. Nie je potrebné investovať veľké finančné prostriedky a po určitej dobe zistíte že dané riešenie nevyhovuje Vašim potrebám. Vyskúšajte si bezplatne náš CRM hosting a zistíte či ho naozaj potrebujete a chcete.

Cloud CRM Hosting riešenie umožňuje veľmi rýchle nasadenie aplikácie do ostrej prevádzky. Na implementáciu systému nie je nutné čakať niekoľko mesiacov, týždňov, dní, dokonca ani hodín. CRM systém máte k dispozícii za niekoľko minút a nepotrebujete inštalovať žiaden software. Pre prácu so systémom je nutné iba pripojenie k internetu a štandardný internetový prehliadač (MS Internet Explorer / Mozilla Firefox). Všetky informácie sú potom užívateľovi dostupné kedykoľvek a kdekoľvek.

Prostredníctvom CRM Hosting riešenia dochádza k zlepšeniu produktivity firmy z dôvodu efektívnejšej práci Vašich zamestnancov. Jednoduchý prístup cez internet umožňuje lepšiu a rýchlejšiu prácu vo vzdialených pracovných pobočkách. Každý pracovník, kdekoľvek sa nachádza, pracuje s aktuálnymi informáciami. Systém je prispôsobené pre malé a stredné firmy, ktoré nemusia investovať niekoľko desiatok tisíc € do implementácie. Týmto riešením získate software, ktorý zlepší chod Vašej spoločnosti za minimálne náklady.

Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.