Vtiger CRM systém

Webový, na platforme nezávislý modulárny Open Source CRM (Customer Relationship Management ) software, ktorý slúži na evidenciu vzťahov so zákazníkmi určený predovšetkým pre menšie a stredné spoločnosti. Vtiger CRM vám umožní získať úplný obraz, tzv. „One View“ o vašich zákazníkoch. Systém umožňuje bezproblémovú spoluprácu vašich tímov na úrovni marketingu, predaja a podpory.

Vtiger #1 Open Source softvér

Je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí chcú rýchlo a efektívne nasadiť CRM systém a nemajú časové či finančné prostriedky pre drahú a zdĺhavú implementáciu. Ponúka veľa užitočných funkcií potrebných pre optimalizáciu obchodných procesov. Celý systém má moderné používateľské prostredie a tisíce firiem ho denne používajú ako kompletnú CRM aplikáciu bez nutnosti platiť za drahé komerčné licencie. Vtiger dlhodobo podporuje živá komunita firiem, desaťtisícov používateľov, stovky vývojárov a partnerov, ktorí pomáhajú formovať jeho smerovanie. To znamená, že hoci jeho základná funkčnosť s viac ako 30 modulmi ďaleko prevyšuje iné drahšie alternatívy, dá sa ľahko rozšíriť. Či už prostredníctvom hotových doplnkov, alebo úpravou zdrojového kódu sa dá prispôsobiť presne na mieru podľa potrieb zákazníka. Niet sa teda čomu čudovať, že Vtiger je dlhodobo na prvom mieste v počte stiahnutí na SourceForge.com. K dnešnému dňu eviduje viac ako 5 miliónov stiahnutí celosvetovo.

Vtiger CRM systém - logo

Hľadáte kvalitný CRM systém ? Dôverujte expertom

Sme na Vašej strane a poskytneme Vám kompetentné rady pri implementácii Vtiger systému do Vašej firmy

Môžeme sa oprieť o 15 rokov skúseností s viac ako 1500 projektmi celosvetovo

Vtiger na Slovensku a v Čechách

Naša firma ako prvá na Slovensku a v Českej republike (už od roku 2005) poskytuje Vtiger hostingtechnickú podporu a implementáciu systému podľa požiadaviek zákazníka. V neposlednom rade sa intenzívne zapájame do vývoja Vtiger Open Source ako aj do slovenského a českého prekladu. Ponúkame Vám teda komplexné CRM riešenie od prvotnej analýzy, následnej inštalácie a školenia až po prispôsobenie CRM systému podľa Vašich požiadaviek. Pomocou Vtiger systému zabezpečíte plynulý pracovný tok medzi vašimi tímami, a zároveň uchováte všetky Vaše údaje na jednom mieste. S Vtigerom získate 360 stupňový pohľad na vašich zákazníkov bez potreby integrácie, zlepšíte schopnosť vašich tímov spolupracovať, podeliť sa o vzájomné skúsenosti so zákazníkmi, čo následne povedie k zvyšovaniu vašich príjmov.


Vtiger funkcie

Lead management

Evidencia prvých kontaktov

Obchodný proces

Cenové ponuky, Objednávky, Faktúry

Marketing management

Kampane, Webforms, Email

Zákaznícka podpora

Zákaznícky portál, Tickets

Správa kontaktov

Organizácie, Osoby, Dodavátelia

Riadenie projektov

Projeky, Projektové úlohy, Miľníky

Opportunity management

Potencionálne predaje

Služby a Produkty

Produkty, Služby, Cenníky

Kalendár

Úlohy a Udalosti

Nastavenia

Používatelia, Role, Profily a iné

Naše služby

Sme tu pre Vás, aby sme vám pomohli s Vtiger Open Source systémom. Ak ste náš zákazník prihláste sa prosím do zákaznického portálu

Dlhodobo poskytujeme vysoko kvalitné programátorské práce a úpravy pre Vtiger systém na mieru podľa požiadaviek klienta.

Náš server spĺňa všetky potrebné požiadavky a vysokú bezpečnosť pre optimálny chod Vtiger systému

Urýchlite čas nasadenia a zaistite si tým úspech. Naša poradenská činnosť a školenia sú navrhnuté tak, aby užívateľom systému poskytli potrebný výcvik k produktivite a odbornosti


Očakávate od Vášho systému ešte viac ?

Nechce sa Vám všetko manuálne inštalovať a nastavovať ?

Vytvorte si vlastnú 30-dňovú skúšobnú CRM inštaláciu úplne zadarmo a bez záväzkov

Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.