CRM systém zadarmo

Každá rastúca spoločnosť stojí pred výberom CRM systému. Používanie takéhoto softvéru, ktorý uľahčuje marketing, predaj a služby zákazníkom, je dnes základom každého podnikania. Najmä pri narastajúcom počte zákazníkov, nakoľko žiadne z týchto oddelení si nemôže dovoliť zhoršiť kvalitu poskytovaných služieb.

Využite Vtiger CRM systém zadarmo

Ak ešte len začínate používať CRM systém a štruktúra vašej spoločnosti nie je príliš rozsiahla, môžete si zvoliť jedno z bezplatných riešení dostupných na trhu. Naučíte sa základné funkcie, ktoré vám pomôžu efektívne riadiť vašu spoločnosť. Využitie možnosti CRM systému zadarmo je  najlepším spôsobom ako mu porozumieť a neskôr naplno využiť jeho potenciál pre potreby vášho biznisu.

Vtiger CRM je ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí chcú rýchlo a efektívne nasadiť CRM systém a nemajú časové či finančné prostriedky na drahú a časovo náročnú implementáciu. CRM systém zadarmo ponúka veľa užitočných funkcií potrebných pre optimalizáciu obchodných procesov. Umožní Vám získať  úplný obraz, tzv. „One View“ o vašich zákazníkoch. Systém umožňuje bezproblémovú spoluprácu vašich tímov na úrovni marketingu, predaja a podpory.

Vtiger CRM systém - logo

Čo ponúka CRM systém zadarmo

V rámci bezplatnej verzie sa ho môžete naučiť používať, a to všetko bez časového obmedzenia (nie je to trial verzia na určité obdobie) a viazania finančných prostriedkov. Budete môcť zistiť, ktoré funkcie sú pre vás najužitočnejšie, pretože CRM systém len tak „nevhupne“ do vašich firemných procesov a bude si robiť svoju prácu. Zamestnanci musia pracovať s CRM systémom a rozumieť mu, aby mal pre firmu hmatateľné pozitívne výhody. Pochopenie toho, ako funguje riadenie vzťahov so zákazníkmi, v konečnom dôsledku otvorí veľa nových možností pre vaše podnikanie.

Keď to zhrnieme, vzhľadom na aktuálnu nepriaznivú ekonomickú situáciu, v súvislosti s globálnou pandémiou koronavírusu, môžete pri minimálnych nákladoch získať plnohodnotný CRM systém zadarmo. Táto verzia má však aj svoje obmedzenia.

Aké sú obmedzenia CRM systému zadarmo

CRM systém zadarmo ponúka plne funkčnú verziu Vtiger CRM Open Source systému (30+modulov) s istými obmedzeniami:

  • je určená pre maximálne troch používateľov
  • v rámci verzie zadarmo nemáte nárok na technickú podporu
  • taktiež nemáte nárok na platené rozšírenia
  • obnovu inštalácie (údaje sú samozrejme zálohované)
  • výkonnostné a diskové obmedzenia (300 MB)

Obdržíte však plne funkčný systém bez reklamných prvkov tretích strán.

Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.