Business Investment Review modul pre Vtiger CRM

Spoločnosť ESET vstúpila do života ako priekopník v oblasti antivírusovej ochrany, ktorý vytvára oceňovaný softvér na detekciu hrozieb. Súčasným cieľom spoločnosti ESET je zabezpečiť, aby si každý mohol vychutnávať úžasné príležitosti, ktoré nám prinášajú technológie. Bezpečnostné riešenia ESET dnes umožňujú firmám a spotrebiteľom vo viac ako 200 krajinách naplno využívať výhody digitálneho sveta. Našou úlohou bolo pre firmu ESET naprogramovať systém na evidenciu Partnerov a ich Marketingových aktivít

Firma ESET už niekoľko rokov využíva nami upravenú verziu Vtiger CRM Open Source na evidovanie aktivít svojich Partnerov. Keďže systém stále aktívne používajú, čo nás samozrejme veľmi teší, tak máme neustále nové a nové požiadavky.
Najnovšie bolo potrebné vytvoriť modul kde budú užívatelia ESETu zadávať ročné obchodné plány pre svojich Partnerov a porovnávať ich s reálnymi údajmi zadávané od Partnera a zobraziť rozdiel.
Partner po prihlásení sa do systému má vždy 1x za kvartál nahrávat 2 subory :

  • Excel
  • Zip/pdf – subor viacerych faktur alebo inych podpornych materialov

Taktiež je nutné mať pod daným kvartálom aj celkovú sumu  na základe ktorej sa budú zratávať všetky kvartály. Akonáhle ich Partner za daný kvartál nahrá, tak už nebude mať možnosť daný kvartál editovať > toto bude môcť len používateľ zo strany ESETu.

Teda bolo nutné doprogramovanie 2 modulov:

  • Business Investment Review v danom module zapíše ESET používateľ plánované hodnoty. Tento modul taktiež obsahuje automaticky spočítavané hodnoty zapisané po kvartáloch, tieto sumárne polia sú needitovateľné
  • Quartal amount – relačný modul k Business Investment Review, v ktorom module Partner nahrá požadované kvartálne súbory ako aj reálne kvartálne hodnoty, ktoré sú následne spočítavané a porovnávané.

Business Investment Review modul pre Vtiger CRM

Business Investment Review modul pre Vtiger CRM

Aj Vy potrebujete naprogramovať

systém na mieru?

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.