PDF Maker pre vtiger CRM

PDF Maker je dodatočné rozšírenie pre vTiger CRM, ktoré dáva možnosť užívateľom vytvoriť neobmedzené množstvo šablón pre všetky moduly. Pomocou tohto veľmi výkonného nástroja si môžete jednoducho vytvárať obchodné ponuky, zmluvy, projektové úlohy a aktivity a tiež rôzne druhy objednávok a faktúr. S viac ako 250 inštalácií za niekoľko týždňov sa stal PDF Maker veľmi obľúbeným nástrojom na tvorbu rôznych dokumentov.

Pomocou nástroja PDF Maker môže užívateľ vytvárať, editovať alebo kopírovať aktuálne šablóny, vyberať rôzne polia a zároveň dovoľuje používať všetky štandardné a samozrejme všetky užívateľské polia, ktoré sa z výberového menu dajú vložiť do šablóny.Taktiež sa dajú použiť všetky polia zo súvisiaceho modulu. Keďže PDF Maker používa HTML kód je preto jednoduché vytvárať tabuľky, vkladať obrázky a formátovať text ako keby ste pracovali s textovým editorom. Medzi ďalšie funkcionality patrí multijazyková podpora, možnosť vytvárať si čiarový kód, definovať formát strany, formát desatinných miest.

Naša firma pravidelne aktualizuje tento obľúbený nástroj.

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.