Projekt kdojelevnejsi.cz

V januári sme spolupracovali na vytvorení portálu kdojelevnejsi.cz

Tento portál kdojelevnejsi.cz prináša možnosť úspory Vašich výdavkov v oblasti komunikácie, financií a energie. Hlavnými výhodami je pohodlný prehľad o situácii na konkurenčnom trhu a tiež možnosť zariadiť všetko z pohodlia Vášho domova. Hlavným cieľom je pomôcť každému človeku nájsť vhodný variant pre neho, ponúkať najlacnejšie a najvýhodnejšie riešenie pre návštevníkov a zároveň zákazníkom ponúkať vždy niečo naviac.

Našou úlohou bolo naprogramovať rozhranie medzi CMS systémom WordPress a vtiger CRM pre správu a evidenciu objednávok. V našom CRM systéme sa evidujú všetci zákazníci, ich objednávky a správa všetkých produktov. Najpodstatnejšou úpravou bola zmena Zákazníckeho portálu, ktorý slúži pre zákazníkov na evidenciu svojich ponúk, môžu ich ďalej upravovať, vidieť ich stav, poprípade vytvárať nové ponuky. Zákaznícky portál prešiel veľkou dizajnérskou zmenou, aby sa prispôsobil dizajnu stránky.

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Za účelom čo najlepšieho využitia našich webových stránok používame cookies. Aby sme neporušili platné zákony, požadujeme váš výslovný súhlas.